Jak wyglądać jak milion dolarów za grosze?

Dziś mało kto ma pieniądze, żeby ubierać się u najdroższych projektantów, ale każdy z nas chce wyglądać dobrze i wpasowywać się w obecnie panującą modę.

Wbrew pozorom wcale nie jest trudno wyszykować się i wyglądać jak milion dolarów, trzeba tylko wiedzieć, w czym nam naprawdę do twarzy. Czasami nawet w ubraniach z drugiej ręki możemy czuć się dobrze i wyjątkowo, a wszyscy wokół będą nas podziwiać.

Postaw na uniwersalne ubrania w garderobie

Jeśli nie masz zbyt wielu pieniędzy, które możesz przeznaczyć na wyposażenie swojej garderoby, postaw na uniwersalne trendy.

Czarne i białe bluzki zawsze dobrze się sprawdzą, tak samo klasyczne dżinsy czy skórzany płaszcz. Dobieraj takie rzeczy, które mogą być dla Ciebie bazą do kreatywnego szaleństwa, ale jednocześnie są na tyle klasyczne, że nie trzeba dobierać do nich niczego szczególnego, żeby wyglądać w nich dobrze. Dzięki temu uda Ci się cały czas wyglądać porządnie i w miarę modnie, a do tego wygodnie. Kupowanie sezonowych ubrań mija się z cele i za dużo kosztuje, a do tego szybko się one niszczą.

Dobieraj dodatki do swojej urody

To, jakich dodatków używasz, ma ogromne znaczenie. We wszystkim będziesz wyglądała inaczej. Pierwszym krokiem do ocenienia, co Ci pasuje, jest zdecydowanie, czy lepiej czujesz się w złocie, czy srebrze. Taka biżuteria jest zawsze dobrym pomysłem, kiedy chcemy wyglądać elegancko albo bardziej formalnie. Dobrze dobrane dodatki to klucz, nie należy jednak z nimi przesadzać.

Czasami lepiej jest niczego na siebie nie zakładać, niż nałożyć tonę srebra i złota. Umiar jest najważniejszy, szczególnie jeśli zależy nam na wypracowaniu minimalistycznego stylu, który w ostatnim czasie szybko zyskuje na popularności.

Niech makijaż dopełnia twoją stylizację

Makijaż w naszym wyglądzie pełni bardzo ważną rolę. Podkreślone rzęsy nadają nam doroślejszego wyglądu i powiększają nasze oczy, kolor szminki może wydobyć pełnię odcieni z naszej koszuli, a makijaż oka zupełnie zmienia wydźwięk naszego stroju.

Zależnie od tego, na jakie wydarzenie idziesz albo jaki efekt chcesz uzyskać, twój makijaż powinien wyglądać inaczej. Jeśli lubisz eksperymentować z kolorami, koniecznie dopasuj je do kolorów w twoich ubraniach, ale jeśli zależy Ci na czymś subtelniejszym do stroju formalnego, postaw na lekkie cieniowanie oka brązami albo chłodniejszymi kolorami.

Więcej porad dotyczących mody, a także zdrowe stylu życia znajdziesz w serwisie www.lans.pl.