Dowiedz się, jaka biżuteria może całkowicie odmienić Twój wygląd.

Cropped image of beautiful couple smiling while choosing jewelry in the shopping mall

Co charakteryzuje dobry dodatek jest zdolność do nadania życia do każdego wyglądu i jeden z najlepszych do osiągnięcia tej transformacji jest biżuteria, w stanie dodać odrobinę wyróżnienia, elegancji i błysk do każdego stroju, od najbardziej podstawowych po najbardziej wyszukane.

Czym kierować się przy wyborze biżuterii?

W przypadku biżuterii, jak we wszystkim, co związane z modą i urodą, mniej znaczy więcej! Powinnaś wiedzieć, że jeśli przeładujesz stylizację, jeśli założysz dużo biżuterii, a jeszcze więcej, jeśli będą one w różnych stylach, nie uda Ci się wyglądać bardziej elegancko, ale Twój wizerunek będzie wyglądał na bardzo przeładowany i przesadny, graniczący z wulgarnym, żebyś mnie dobrze zrozumiała.
Z tego powodu należy bardzo starannie dobierać biżuterię, biorąc pod uwagę sposób jej łączenia i kierując się następującą zasadą: wybierz jednego bohatera i wokół niego stwórz swój strój. Może to być biżuteria, inny dodatek lub ubranie, ale musisz wybrać tylko jedno, nie mogą się one nakładać.
Należy również pamiętać, że należy wybierać akcesoria, które zapadają w pamięć, które przyciągają wzrok i które są w stanie zwieńczyć każdą stylizację.
Ponadto, niezwykle ważne jest, aby wybrać odpowiednią biżuterię, która będzie pasować do Ciebie. Tutaj musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę typ naszej skóry. Metaliczna złota biżuteria idealnie wygląda na ciepłej skórze. Natomiast chłodne odcienie skóry idealnie pasują do srebrnej biżuterii.
Często decydujemy się na sztuczną biżuterię, ponieważ są one tańsze, ale często zdarza się, że „tanie jest drogie” i na dłuższą metę lepiej jest zainwestować trochę więcej pieniędzy w biżuterię wysokiej jakości, która będzie trwać dłużej i nada każdemu modelowi, który nosimy, bardziej efektowne wykończenie.

Biżuteria, która odmieni Twój wygląd i jak ją łączyć.

Teraz, kiedy mamy już pewne podstawowe pojęcia na temat biżuterii i tego, które z nich najlepiej pasują do naszego typu skóry, czas przyjrzeć się wzorom, które są w stanie dodać wykończenia każdej stylizacji.
1. Zacznijmy od kolczyków. W tym przypadku możemy zdecydować się na dwa różne modele, w zależności od tego, jak bardzo chcemy je wyeksponować: kolczyki typu „statement”, o dużych rozmiarach i z dużą ilością blasku mogą stać się kluczowym elementem każdej stylizacji. Z drugiej strony, możemy zdecydować się na mniejsze, bardziej dyskretne kolczyki, blisko uszu, które dodadzą odrobinę wyrafinowania do wszystkiego, co mamy na sobie. Najlepszym sposobem na ich noszenie jest upięcie lub półupięcie, w którym uszy pozostają odkryte.
Nieco dalej, na szyi, możemy nosić różnego rodzaju naszyjniki. Z jednej strony, naszyjniki typu statement to duże naszyjniki, które potrzebują jedynie stonowanego wyglądu, aby się wyróżnić. Możesz je nosić do każdego rodzaju stroju, zarówno bardziej swobodnego, jak i dodającego elegancji prostym gestem: skróceniem łańcuszka.
2. Jeśli jesteś bardziej klasyczna, postaw na dodatek, który nigdy nie zawodzi – naszyjniki! Połącz kilka różnych rozmiarów lub wybierz jeden długi, który możesz kilkakrotnie przekręcić, aby uzyskać perfekcyjny wygląd Chanel.
3. Wyeksponuj swoje ramiona za pomocą bransoletek, czy to na skórze, czy też dodając odrobinę elegancji do zwykłego stroju poprzez przeciągnięcie ich przez rękawy. Wybierz ten z kryształkami i zamień każdą codzienną stylizację w idealny strój na kolację.
4. Pierścionki są idealnym elementem, który dodaje elegancji i blasku Twoim dłoniom, sprawiając, że wyglądają na smuklejsze i bardziej delikatne. Możecie zdecydować się na delikatne obrączki lub duże pieczęcie, które są obecnie tak modne. I nie bójcie się, w tym przypadku mniej nie zawsze znaczy więcej, jeśli wiecie jak połączyć kilka różnych pierścionków.
5. Kolejnym trendem są torebki ozdobne, małe, ale wytrzymałe. Idealny, aby zmienić każdą prostą stylizację w coś bardziej wyrafinowanego.
6. A odchodząc od klasyki, postaw na innowację i dołącz do trendu na biżuterię we włosach, w postaci opasek lub spinek. Odważysz się?
7. Na koniec powrót klasyki, czyli brożki. Dodadzą Twojemu strojowi stylu retro, ale jednocześnie wyrafinowanego. Gdzie najlepiej je nosić? Klapy płaszczy i kurtek. Zajrzyj do szkatułki z biżuterią swojej mamy lub babci, to stamtąd pochodzą najlepsze egzemplarze, choć efektowne wzory znajdziesz również w każdym sklepie z biżuterią lub ubraniami.